برج نوری برای روشن کردن مکان هایی همچون پارک ها، خیابان ها، ساختمان های بزرگ مانند کارخانه ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به این مکان ها روشنایی می بخشد. برج نوری برای روشن کردن نقاطی که طول زیاد و عرض کمی دارند، گزینه مناسبی نیست. برج نوری یکی از موثرترین، پرکاربردترین و مهمترین محصولات در زمینه نورپردازی محسوب می شود و برای نورپردازی شهری و معابر شهری در شهرهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. برج نوری قابل استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها، میدان های بزرگ و محوطه های بزرگ است زیرا این مکان ها یکی از پرتردد ترین مکان های عمومی هستند. شرکت مبلمان شهری لاهوت از سازندگان و تولید کنندگان برج نوری بوده و با توجه به موارد مهمی، برج نوری را قیمت گذاری می کند. برای خرید برج نوری و یا استعلام قیمت دکل روشنایی با کارشناسان ما در طراحان صنعت لاهوت تماس بگیرید.

برج نوری

ویژگی های برج نوری

برای تولید و طراحی برج های نوری باید به موارد خاصی توجه کرد. رعایت استانداردهای بین المللی یکی از ضروری ترین و مهمترین نکات برای طراحی و ساخت برج های نوری است و تولید کنندگان باید تمام نکات استاندارد را در ساخت برج های نوری، رعایت کنند. برج های نوری باید در برابر زلزله، باد و طوفان مقاومت بالایی داشته باشند و کلیه نکات ایمنی باید در هنگام ساخت برج های نوری رعایت شود. برای ساخت برج های نوری، جنس خاک و نوع زمین از عوامل مهم و تاثیر گذار هستند و وزن برج باید مطابق با آنها باشد. شرکت مبلمان شهری لاهوت با رعایت تمامی نکات استاندارد، موفق به دریافت گواهی بین المللی شده و محصولاتش را مطابق با استانداردهای اروپایی تولید می کند.

موارد زیادی همچون ضخامت ورق، نوع قطعات، تعداد قطعات، ارتفاع برج نوری، وزن نهایی برج نوری، دهنه پایین به بالا و در آخر تعداد سفارش در قیمت برج نوری تاثیر گذار هستند. به طور کلی می توان گفت ارتفاع برج نوری ارتباط مستقیمی با قیمت آن دارد و در صورت بلند بودن برج نوری، قیمت آن بیشتر می شود. قطعاتی مانند الکتروموتور، تابلو برق، سیم بکسل و گیر بکس که در ساخت برج نوری استفاده می شوند، از نظر کیفیت و قیمت در فروش برج نوری تاثیر گذار هستند. همچنین تعداد قطعاتی که بدنه برج نوری را تشکیل می دهند، با توجه به ارتفاع برج نوری مشخص می شود. ارتفاع برج های نوری معمولاً 6 متر است و اگر تعداد این قطعات بیشتر باشد، وزن برج نوری نیز متناسب با آن افزایش پیدا کرده و در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود. از آن جایی که ضخامت ورق هایی که در برج نوری به کار می رود با وزن آن در ارتباط است، در صورت افزایش این قطعات، برج نوری سنگین تر شده و درنتیجه قیمت آن بالاتر می رود. دهنه پایین به بالا در ارتفاعات پایین تاثیر چندانی در قیمت برج نوری ندارد ولی با بالا رفتن ارتفاع، قیمت برج نوری افزایش پیدا می کند. با توجه به مواردی که شرح داده شد، می توان قیمت نهایی برج نوری را محاسبه کرد و در نهایت هر اندازه وزن برج نوری بیشتر باشد، قیمت مواد اولیه و متعاقب با آن قیمت برج نوری افزایش پیدا می کند.

بستن منو
Call Now Button